Bio&Life | časopis, který má obsah.
Česko-slovenský battle
alias vojna šéfkuchárov o zdraví


Gnocchi, tekvicový nákyp, pečené dary zeme, krém z kvaky a jabĺk viac »
Spoločná aktívna ingrediencia – výťažok
z hroznových jadierok


Do detailov porovnávame konkrétny bio&eco&nature produkt versuz konvenčný produkt s rovnakou hlavnou ingredienciou. Dozviete sa informácie, ktoré zmenia vaše zvyky pri kúpe potravín či kozmetiky, poodhalíme vám veľa nepoznaných faktov a hlavne vám pomôžeme urobiť správny výber.
Nech sa páči, porovnajte! viac »


BIOstory

V istom lifestylovom časopise som našla test, v ktorom si človek mohol overiť, či netrpí ortorexiou. Ak by niekto nevedel, je to chorobný záujem o zdravú stravu. Alebo inak povedané, chorobné zdravé stravovanie sa. Rozumiem tomu, keď niekto nezdravo športuje, keď to preháňa a utrápi organizmus do únavy, alebo sa nechá napučať do formy sbskára a odpáli si kĺby. viac »Zdravé hviezdy
Barbora Rakovská (moderátorka)


Bio potravinám a celkovo bio životným štýlom som sa začala zaoberať po pôrode. Snažím sa kupovať mojej dcére všetko, čo sa dá domáce a učiť ju jesť veľa ovocia a zeleniny. viac »
ARÓNIE – černá, šťavnatá a zdravá

Každý z nás zná jistě velmi dobře borůvky, ostružiny, brusinky či jiné lesní plody, které rostou běžně v naší přírodě a ze kterých čas od času pilné hospodyňky připravují vlastní domácí kulinářské speciality. O jejich zdraví prospěšných účincích věděli již naše babičky a známí bylináři je používají dodnes. viac »
BIO&LIFE nákup

BIO čokoláda s chilli, BIO panenský kokosový olej, BIO pasta z kešu oříšků, Amalaki - tradičné indické ovocie, cedrový olej, Biofarm švýcarské proso vločky v BIO kvalitě, BIO senovka modrá (pískavica) na kľíčenie, sézamový olej extra panenský BIO planěte, 100% BIO hroznový mošť Laurot, BIO jogurt biely z ovčieho mlieka. viac »
BROKOLICE
Brassica oleracea convar. italica

Víte, že brokolice pochází z východního středomoří? Samotní název je italského původu, odvozený od latinského slova brachium - výhonek. Brokolice má vysoký obsah beta karotenu, vitamínu C, kyseliny listové a železa. Více se dozvíte v našich dalších vydáních. viac »
VIANOČNÁ súťaž o exkluzívnu výhru v hodnote 150 EUR!

Vyhrať môže každý, kto: lajkne funpage VitaJuwel, lajkne info o súťaži a ZÁROVEŇ zdieľa informáciu o súťaži na svojej nástenke! viac »


Cenník reklamy
Aktuálne číslo
Kontakt
Kariéra
Môžete sa tešiť na nasledovné rubriky:
Z biosveta      Novinky      Na návšteve      Odborník radí      Bio&Life menu      Bio gurmáni      Tržnica      Čo všetko dokáže Téma – amarant      Inšpirácie
Beauty s profesionálnou kozmetičkou      Bio & Eko & Nature kozmetika      Eko pomocníci      Na víkend s Bio∓Life      Testujeme za vás
Bio záhradník      Bio črepník      Bio osobnosť      Seriál éčka      Technológie na spracovanie bio & eko      Gastro      Obchod      Home Made
© BIO&LIFE 2019